Kolor piaskowy

OPRAWY KALENDARZY

Szukasz konkretny kolor oprawy? Proponujemy szeroki wybór kolorystyczny opraw. Poniżej pokazujemy nasze oprawy do kalendarzy książkowych w eleganckiej piaskowej oprawie. Wybierz odpowiedni kolor i odcień piaskowy, który będzie dla Ciebie najlepszy.

kalendarz delfi piaskowyDelfi - piaskowy
kalendarz korki brazowy jasnyKorki - brązowy jasny
kalendarz alaba bezowyAlaba - beżowy
kalendarz rimi piaskowyRimi - piaskowy
kalendarz dole piaskowyDole - piaskowy
kalendarz bambus kremowyBambus - kremowy
kalendarz tucon piaskowyTucon - piaskowy
kalendarz uti piaskowyUti - piaskowy

Kalendarz 2024 książkowy w kolorze piaskowym - dobry wybór w środowisku biznesowym

Kalendarz książkowy stanowi dobrą alternatywę dla wersji ściennej. Jest przede wszystkim bardziej praktyczny. Ponadto pozwala na notowanie istotnych rzeczy. Z uwagi na poręczną formę można go mieć przy sobie wszędzie tam, gdzie jest niezbędny. Oprawa piaskowa kalendarza może stanowić atrakcyjny element dekoracyjny. Dzięki niej będzie on nie tylko funkcjonalny, ale również estetyczny. Okładka ta będzie zdobić każdy element biurowej stylizacji. Kalendarz będzie przydatny podczas spotkań biznesowych oraz konferencji. Dzięki niemu można zanotować najistotniejsze elementy. Kluczowym problemem pozostaje wybór odpowiedniego koloru, klienci jednak coraz częściej skłaniają się w kierunku jasnego brązu.

strzalka wciecie

Dlaczego warto się zdecydować na książkowe kalendarze w jasnej okładce brązowej?

Jasny brąz, zwany inaczej kolorem piaskowym symbolizuje pewność, stałość oraz bezpieczeństwo. Najważniejszą zaletą kalendarza książkowego z oprawą w kolorze piaskowym będzie jest jego estetyczny wygląd. Z tego powodu kalendarz książkowy 2024 w kolorze piaskowym będzie idealnym gadżetem firmowym wręczanym z okazji targów czy wydarzeń branżowych. Z uwagi na przyjemny jasny odcień spodoba się szerokiemu gronu odbiorców, zarówno klientom biznesowym, kontrahentom, jak i osobom postronnym. Warto pamiętać również, że piaskowa okładka jest wyłącznie podstawą. Na jej tle można stworzyć całą identyfikację wizualną danej firmy, ze szczególnym naciskiem na wyeksponowanie logo czy ważnej sentencji. Dodatkowo istnieje możliwość wybrania kolorowych zakładek. Poddawanie produktu personalizacji podkreśli jego wyjątkowy charakter. Użyteczny gadżet sprawdzi się w warunkach biurowych do zapisywania najważniejszych notatek. Będzie również wsparciem przy opracowywaniu nowych produktów czy strategii biznesowych. Warto wszystkie elementy przechowywać właśnie w jednym miejscu, dzięki czemu nie zawieruszą się pomiędzy biurowymi dokumentami. To produkt zarówno dla zwykłych pracowników biurowych, jak i osób na wyższych stanowiskach. Istnieje możliwość stworzenia całej palety barw, poprzez zestawienie ze sobą kalendarzy w kilku kolorach. Pozwoli to na stworzenie ciekawego połączenia, szczególnie atrakcyjnego z perspektywy potencjalnego odbiorcy.

strzalka wciecie

Dlaczego warto wybrać kalendarz 2024 książkowy z oprawą piaskową?

Kalendarze ścienne wydają się znacznie mniej praktyczne od kalendarzy książkowych. Po pierwsze są trwale przytwierdzone do danego miejsca. Po drugie trudno na nich cokolwiek zanotować, gdyż przestrzeń jest bardzo ograniczona. Po trzecie nie można ich zabrać ze sobą na spotkanie. Dlatego w środowisku korporacyjnym najlepszym wyborem okaże się przenośny, a zarazem funkcjonalny kalendarz w formie książki. Można go zabrać ze sobą wszędzie tam, gdzie jest to konieczne. Dogodna forma sprawdzi się również w podróży służbowej. W jednym miejscu można mieć wszystkie istotne zapiski firmowe, które obejmują dodatkowe spotkania czy obowiązki. Notatnik będzie zatem świetnym dodatkiem dla osób pracujących w wielu firmach. Warto zdecydować się na jego wybór mając na uwadze jego praktyczność. Dodatnie dodatkowych detali sprawi, że będzie on się prezentował atrakcyjnie, niezależnie od okoliczności. Warto zdecydować się na zamówienie, z uwagi na duże zainteresowanie ze strony klientów. Złożenie zamówienia odpowiednio wcześnie gwarantuje dostawę na czas. Z pewnością każdy obdarowany przyjmie ten prezent z radością. Ponadto posłuży mu on w codziennej pracy, pozwalając na lepsze zorganizowanie czasu pracy. W gamie kolorystycznej znajdują się również inne kolory, na które warto się zdecydować!